Lataj Legalnie Kancelaria Prawa Lotniczego

Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie lotniczym oraz obsłudze przedsiębiorców i organizacji lotniczych. Oferta jest skierowana przede wszystkim do podmiotów, które działają na rynku General Aviation.

Model Kancelarii zakłada, że będzie ona Twoim partnerem w każdej sprawie z pogranicza prawa i lotnictwa. Nie jest to tylko jedna z kilkunastu zakładek w ofercie, jak w przypadku innych kancelarii. LATAJ LEGALNIE zajmuje się prawem lotniczym każdego dnia, dzięki czemu masz pewność, że nad Twoją sprawą pracuje profesjonalista z odpowiednim doświadczeniem i znajomością branży. Orgnizacje lotnicze uzyskają również wsparcie przy codziennej działalności w zakresie prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego.

Usługi świadczone Tobie i Twojej Firmie opierają się nie tylko na świetnej znajomości uregulowań prawnych krajowych i europejskich ale też na zrozumieniu istoty działalności lotniczej i prowadzenia biznesu. LATAJ LEGALNIE – Kancelaria Prawa Lotniczego to firma, której możesz powierzyć całą biurokratyczną część swojej działalności a zaoszczędzony czas poświęcić na latanie i zwiększanie zysków. Kancelaria oferuje współpracę zarówno nad konkretnymi zleceniami jak i w trybie stałej obsługi całej Twojej działalności. Dzięki szerokiej sieci kontaktów Kancelaria zapewni Ci kompleksowe wsparcie z zakresu ochrony lotnictwa, projektowania lotnisk, audytów wewnętrznych oraz zakupu statków powietrznych.

Partnerami Kancelarii są szkoły lotnicze, zarządzający lotnisk, aerokluby, przewoźnicy i usługodawcy lotniczy, samorządy, piloci a także inne podmioty i osoby, które są zaangażowane w działalność lotniczą.

Szczegółowy zakres usług znajduje się w zakładce OFERTA.

O mnie

Jestem radcą prawnym ale nie takim, który siedzi za dębowym biurkiem i skomplikuje wyszukanymi słowami każdy problem. Jestem Twoim partnerem w działalności lotniczej, który pomoże w zawiłych kwestiach prawnych, doradzi odpowiednie biznesowo rozwiązania i przejmie Twoje obowiązki formalno-organizacyjne.

Mikołaj Doskocz

Doradzając wielu organizacjom z branży lotniczej zrozumiałem, że nadmiar przepisów utrudnia prowadzenie działalności. Właśnie dlatego przyjąłem główne założenie mojej praktyki – ułatwienie pracy wszystkim moim Partnerom. Zawsze staram się znaleźć najprostsze rozwiązanie a powierzoną mi sprawę prowadzę od A do Z – nie musisz w ogóle angażować swojego czasu na pisanie i aktualizowanie instrukcji operacyjnych, podręczników SMS, umów, regulaminów, pism i wniosków, tylko poświęcić go na pracę albo odpoczynek.

Od 7 lat pracuję w lotnictwie i dobrze poznałem jego realia, problemy i codzienne zmagania. Kierowałem spółką zarządzającą lotniskami, prowadziłem certyfikacje AOC i AWC, wprowadzałem na rynek nowe podmioty, brałem udział w pisaniu i opiniowaniu projektów ustaw i rozporządzeń. Pomagałem w prowadzeniu biznesu lotniczego. Szczegóły przeczytasz w zakładce OFERTA – wszystkie wskazane tam obszary są poparte moim doświadczeniem.

Skoncentrowałem się na wąskiej specjalizacji – pomagam przedsiębiorcom i organizacjom lotniczym. Pracuję dla jednej branży każdego dnia, dzięki temu nie muszę odkrywać każdego tematu na nowo. W konsekwencji Ty zaoszczędzasz czas, pieniądze i masz gwarancje obsługi przez specjalistę.

Dla formalności – jestem radcą prawnym i skończyłem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję też w języku angielskim.